224 views

“Наша задача – повернути принциповість в українську політику” – Леонід Бицюра (відео)

Пенсія, тарифи, ціни й зарплати. Таким є топ питань від тернополян до претендентів на мандат нардепа.

На цьому у студії телеканалу “TV-4”  18 липня наголосив кандидат у народні депутати України від об’єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонід Бицюра. Він зазначив, що найбільшими проблемами нині є зневіра та зубожіння  українців.

“Наші люди нікому не вірять. І, на жаль, навіть не вірять собі. Люди зневірені”, – констатував.

Як аналогію, Леонід Олексійович навів анексію Криму, період, коли деякі екіпажі здавали свої кораблі. У них була фізична підготовка, була зброя, на кожному кораблі було майже 20 тонн вибухівки, в різному вигляді: від ракет до патронів, але не було бойового духу.

“Наша задача зараз усім разом повернути цей бойових дух нашій нації, нашому народу, – наголосив. – …Два дні тому я був під Конституційним судом. Мені вдалось з волонтерськими, націоналістичними організаціями відстояти закон України про декомунізацію. Просто уявіть собі наскільки є нахабною нині дія реваншистів та опозиціонерів так званих. 16 липня, на 29-у річницю Декларації про державний сувернітет, вони наважились, ще не дочекавшись навіть парламентських виборів, оскаржувати Закон України про декомунізацію. Це одне з базових напрацювань української нації. Другий закон, який вони вже оскаржують, це закон України про державний статус української мови. Тому нам нині треба розуміти, що відстоювання українського інтересу – це щоденна праця і щоденна робота. Так, народ зневірений. Так, ми маємо дуже великі проблеми економічні, соціальні, гуманітарні. Так, ми зараз стикнемося з тим, що “зелений президент” буде виставляти питання мови, федералізації, особливого статусу Донбасу на референдум. Ми маємо бути до цього готовими. І не важливо, чи буде парламентська робота, чи – вулична, ми повинні цьому протистояти. Власне, для нас, націоналістів, які вперше об’єдналися за 50 років, основне – повернути українській нації віру в себе. Віру в те, що ми таки здобудемо свою волю та свободу, і зможемо гідно жити на своїй, Богом даній, землі. Питань є дуже багато. І, на жаль, хочу розчарувати своїх колег: перші чотири питання від людей – це пенсія, тарифи, ціни і зарплата. Нема питань сувернітету, відстоювання української незалежності, питань армії. Людей загнали в бідність, і зараз наша задача – повернути принциповість в українську політику, якої, на жаль, нема. Принципи, на яких можемо гуртувати націю”.

"Україна. Перезавантаження".

"Україна. Перезавантаження". Для нас важливо повернути українській Нації віру в себе. Наша задача – повернути принциповість в українську політику, якої зараз, на жаль, немає. Принципи, на яких можемо гуртувати Націю.

Опубліковано Леонід Бицюра/Офіційна сторінка Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.