152 views

Офіційне звернення Нацкорпусу до тернополян

Іще ніколи досі результати виборів до Верховної ради України не були настільки вирішальними для долі нації. 21 липня від кожного з нас залежатиме, чи буде Україна українською.

Тому ми, члени політичної партії «Національний корпус», що об’єднала під одним стягом громадський рух «Чесні справи», громадську організацію «Патріот України», цивільний корпус«Азов», активістів та членів проукраїнських угруповань, закликаємо всіх свідомих тернополян віддати свій голос за кандидата від об’єднаних сил націоналістів Леоніда Бицюру.

Леонід — не нове обличчя. Його працю на посаді заступника міського голови, на численних громадських посадах не встигли оцінити хіба ті, кому не цікаво, що відбувається в Тернополі.

Леонід — патріот не на словах, а на ділі. Ділом підтримує молодь, дбає про її патріотичне національно-виховання, допомагає нашим військовим на сході. Він словом і ділом робить усе для того, щоби засіяти зерна українства на східних теренах.

Упевнені, що Леонід Бицюра, потрапивши до парламенту, не зрадить національним інтересам, не перебіжить до іншого політичного табору, не забуде про виборців і професійно здійснюватиме законотворчу діяльність та контролюватиме уряд. Бо він — людина принципова, відповідальна, порядна.

Тож 21 липня маємо зробити такий самий вибір — принциповий і відповідальний, аби запобігти реваншу проросійських сил і дати нації надію на розвиток у самостійній, правовій державі.

Саме тому «Нацкорпус» голосує за Леоніда Бицюру і закликає до цього всіх Тернополян.

РАЗОМ – ДО ПЕРЕМОГИ!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.