380 views

Мешканець Тернопільщини увійшов у ТОП-50 кращих вчителів України (відео)

Учитель всесвітньої історії, історії України, основи здоров`я, та громадянську освіту Заліщицької державної гімназії Василь Дяків увійшов у ТОП-50 фіналістів престижної премії Global Teacher Prize Ukraine.  

Імена найкращих вчителів України 15 серпня в прямому ефірі на Facebook-сторінках премії та «Освіторії» назвали директорка з розвитку Оленка Северенчук і контент-менеджерка Юлія Чернова.

https://www.facebook.com/GlobalTeacherPrizeUkraine/videos/507133843406312/

31 серпня буде назвуть імена ТОП-10 вчителів країни. Вони зберуться у вересні в асесмент-центрі у Харкові. Там зустрінуться одне з одним і з членами журі. За чотири дні фіналісти мають презентувати та проявити себе, показати роботу в командах і трохи розважитися. Саме тут члени журі визначать переможця. Його або її ім’я ми дізнаємося 5 жовтня на урочистій церемонії нагородження переможця в Києві.

Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку у Дубай на Global Education & Skills Forum у березні 2020 року, один рік навчання від «Освіторії» та цінні призи.

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. Адже #ВчителіВажливі від найменшого селища до найбільшого мегаполіса.

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.