50 views

Маска: захист від коронавірусу чи небезпека?

Маска провокує туберкульоз легень!

І це не вигадка, а факт, наголошують активісти ГО “Планета Вільних Людей”, що ось вже місяць діє у Тернополі.

Аргументують офіційною інформацією МОЗ України :

«Не захищають від корона вірусу 2019-nCov: ☑️
☑️ Захисні маски.
☑️Маски варто одягати людям, що вже захворіли, для зниження ризику зараження інших у закритих приміщеннях.
☑️На вулиці маски неефективні…
☑️Перебіг хвороби залежить від імунітету людини.
☑️Більшість людей, які померли внаслідок зараження вірусом, мали проблеми зі здоров’ям. Серед померлих багато людей літнього віку з хронічними захворюваннями…»

Наголошують на офіційній сторінці організації:

“Маска не тільки не рятує, але вкрай шкідлива для здоров’я людини, яка її носить!
🌐Отже, інформація для роздумів:
👇
☑️Маска гальмує вентиляцію легень, що спричинює гіпоксію (кисневе голодування), злипання еритроцитів та тромбоцитів в крові, різко підвищує вміст вуглекислого газу, температуру, вологість повітря та значно збільшує накопичення патогенної мікрофлори в легенях і бронхах. ☑️Це створює сприятливі умови для швидкого розмноження в організмі палички Коха, незначна кількість якої є у кожної людини, що призводить до швидкого розвитку туберкульозу легенів. Збільшується небезпека виникнення таких захворювань і патологічних станів дихальної та серцево-судинної систем, як: пневмонія, тромбоз (закупорка) судин, інсульт, ішемічна хвороба і гіпертонія.
🌐Чому у пенітенціарній системі такий великий відсоток захворювання на туберкульоз легенів?

👇
Тому що в переповнених камерах (з поганою вентиляцією повітря) в’язням бракує кисню. Додамо перманентний стрес, погане харчування, брак води, погані санітарні умови: от і маємо туберкульоз.

🌐Внаслідок «маскового режиму» в спеку в людей, на жаль, відбувається загострення захворювань серцево-судинної системи, а з настанням холодів, в осінньо-зимовий період, відбуватиметься різкий спалах епідемії туберкульозу, який, швидше за все, нам інформативно подаватимуть, як повторну хвилю COVID-19, внаслідок масового порушення «маскового режиму».
🌐Показово, що зараз, під виглядом реформи системи охорони здоров’я і так званої «оптимізації», Уряд швидко ліквідовує по цілій країні туберкульозні диспансери. Тобто людей з туберкульозом легень лікуватимуть у неспеціалізованих лікарнях і амбулаторіях, де відбуватиметься масове зараження всіх інших пацієнтів зі зниженим імунітетом.

❗️❗️❗️Друзі! Хто небайдужий до цього ненавмисного, можливо через нефаховість, чи, не хотілося б в це вірити, навмисного знищення українців, під виглядом турботи про здоров’я нації, долучайтеся до протесту нашої спільноти ГО «Планета Вільних Людей»❗️❗️❗️”.

А що думаєте ви?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.