136 views

Куди тернополянам легше влаштуватися на роботу влітку?

З приходом літа стартує активна фаза туристичного сезону, саме в цей період численні літні майданчики та “стаціонарні” заклади громадського харчування розширюють штат. Влітку тимчасову роботу в Україні найлегше знайти у кафе та ресторанах, там можна влаштуватися офіціантом або помічником кухаря, повідомляє Znaj.ua.

До того ж завдяки сприятливим погоднім умовам активізуються ремонти та будівництво. Тож не важко буде знайти роботу й різноробочим, тобто працівникам без спеціальних навичок, але із справжнім бажанням заробити копійку. 

За словами HR-експертів, у минулому році найбільша кількість вакансій, пов’язаних з туристичним бізнесом та фермерством, спостерігалася в червні. Аналогічну тенденціу очікують вони і в цьому році.

Фінансові аналітики справделиво зазначають, що офіціанти, прибиральниці, покоївки в пансіонати і готелі, кухарі, продавці в курортні міста і ще десятки інших вакансій наразі переживатимуть річний сплеск. Оскільки із потеплінням українці масово ринуть на відпочинок біля моря.

Принаймні, для студентів та тимчасово безробітних це гарна можливість підзаробити, поки не знайдеться більш стабільний варіант.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.