778 views

«Карітас Тернопіль» двічі на тиждень доставлятиме теплу їжу безхатькам у місця їхнього перебування

У час карантину непереливки тернопільським безхатькам.

На території залізничного й автовокзалу перебувати не можна. Заклади громадського харчування – не працюють. З міста не чкурнеш, багатоповерхівки дезінфікують, тож й у підвали та на горища зась. Зостаються недобудови та смітники, але й у них не розживешся, бо люди почали заощаджувати, викидають те, що направду зіпсувалось.

Допомогти безхатькам взявся «Карітас Тернопіль». Тепер щопонеділка та щоп’ятниці працівники благодійного фонду доставлятимуть теплу їжу безхатькам у місця їхнього перебування. Про останні сповіщатиме один із бездомних, із яким контактують.

Таке рішення було ухвалено нині  під час робочого засідання дирекції та координаторів проєктів ТБФ «Карітас».

❗️Також, зазначається на офіційній сторінці фонду, працівники проєкту Домашня опіка/Паліативний догляд надаватимуть послуги підопічним проєкту без змін.

❗️Щочетверга у межах PRO_Милосердя благодійний проект підопічні отримуватимуть продуктові набори й теплі обіди.

❗️«Соціальне таксі» у понеділок, середу та п’ятницю обслуговуватиме хворих, які перебувають на гемодіалізі. Запис здійснюватиметься традиційно за моб. 098 332 1414

❗️Проєкт «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» Центр для дітей Карітас-Тернопіль проводитиме зустрічі онлайн із дітьми та молодю із проекту.

❗️Працівники проєкту «Соціальне середовище для молоді з інвалідністю» Життя у повноті проводитимуть консультації з молоддю та їх батьками в онлайн режимі.

❗️Працівники проєкту «Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні» здійснюватимуть менторську підтримку парафій. Проводитимуться зустрічі он-лайн із священиками, для заохочення здійснення волонтерської діяльності серед парафіяльних спільнот.

ВАЖЛИВО❗️
ЯКЩО ВИ ЗНАЄТЕ САМОТНІХ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ, ЯКИМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛ.
☎️ 068 949 2949

1 Trackback / Pingback

  1. Тернопільські безхатьки скаржаться: коронавірус зробив людей заощадливішими – ГОЛОВНЕ

Leave a Reply

Your email address will not be published.