645 views

«Зупинимо капітуляцію!» Тернополян кличуть на народне віче (відео)

Автор: Світлана Зборовська

На народне віче на Театральний майдан кличуть 6 жовтня опівдні тернополян 11 ветеранських, громадських, волонтерських організацій та партій, котрі об’єднались у рух « Захисти Україну» та доєднались до «Руху опору капітуляції».  

Такі ж віче відбудуться одночасно і на Майдані Незалежності, і на майданах майже всіх обласних центрів України та багатьох маленьких містечок.

Зупинимо Капітуляцію – віче 6 жовтня 12:00

Зустрічаємося на Майдані, щоб зупинити капітуляцію!https://www.facebook.com/events/396756537684367/

Опубліковано Захисти Україну – Рух Опору Капітуляції Пʼятниця, 4 жовтня 2019 р.

«Мета – виразити протест рішенням діючої влади, які ми вважаємо антиукраїнськими, та тими, які не відповідають цінностям та ідеям, започаткованим під час Революції Гідності, – зазначив 5 жовтня під час брифінгу співорганізатор акції, представник руху «Захисти Україну», ветеран-доброволець Дмитро Гайдуцький,зазначає «Слово». – Хочу всіх запросити на Театральний майдан, але наша єдина умова – віче має відбутися без політичних гасел та політичних прапорів».

Такий крок повинен показати, що українці здатні єдиним фронтом протидіяти сценаріям Кремля з розвалу України, зазначають на офіційній сторінці РОК і додають: єдиним символом опору капітуляції буде жовтий скотч. Саме його використовують наші військові, щоб позначити себе на полі бою. До слова, ще віче не відбулись, а акцію в соцмережах уже охрестили «Майданом жовтих стрічок». І замайорять вони у неділю по всіх Україні, єднаючи людей.

«Це логічний ланцюг подій, які мали початок 2 жовтня, – переконана співорагізаторка віче в Тернополі, голова правління ГО «ВО Учасників АТО Галичини» Ружени Волянська. – Віче – це відповідь на те, що відбувається сьогодні в суспільстві. Це питання формули Штайнмаєра, відведення військ від зони розмежування на Сході України, пільги для учасників АТО… Кожна громадська організація на віче зможе висловити свою позицію. Ми не закликаємо до жодних протестів чи революцій. Якщо у суспільстві росте градус напруги, то значить це правильна реакція на не зовсім правильні дії зі сторони тих чи інших політиків, або зі сторони вищого керівництва держави».

Брифінг представників руху "Захисти Україну" з приводу віче на Театральному майдані, що відбудеться о 12.00 год. цієї неділі.

Опубліковано Слово Субота, 5 жовтня 2019 р.

«Основна мета віче – застерегти Президента та його команду від принизливої капітуляції. Тому що ми п’ять років протистоїмо російській агресії і важливо не дозволити зробити крок назад», – підкреслив співорганізатор віче, представник громадського руху «Захисти Україну» Іван Ковалик.  

Віче – тест для українських політиків на предмет їхньої готовності поступитися власними амбіціями заради України. Чи пройдуть вони його?

«Коли поміж миром і свободою народ обирає мир, він зрештою втрачає все. І мир, і хліб, і свободу, і країну, – йдеться у зверненні ГО «Справа Громад». – Нам продають поразку у війні в обгортці миру. Державність крадуть не лише у нас, а і у наших дітей. Відкрито і цинічно.
Україна – не піаніно. Нація – не «свати». Нас можуть покинути іноземні партнери – їм бізнес з Росією важливіше за принципи. Нас може ігнорувати влада – вони живуть в своєму кварталі. Але країну МИ втратимо тоді, коли МИ покинемо спроби за неї боротися.
НАШЕ ВІЙСЬКО стало на захист України на фронті. МИ маємо захистити її в тилу. Лінія фронту – СВІДОМІСТЬ.
ДЛЯ ТРІУМФУ ЗЛА ПОТРІБНА ЛИШЕ ОДНА УМОВА – ЩОБ ХОРОШІ ЛЮДИ СИДІЛИ СКЛАВШИ РУКИ. Хороші люди, ми маємо побачити один одного. Ми маємо зустрічатися стільки, скільки знадобиться для впевненості – НІХТО НЕ ПОВЕРНЕ УКРАЇНУ ПІД ВПЛИВ МОСКВИ І ЇЇ МАРІОНЕТОК. МИ – ГРОМАДЯНИ. ЦЕ НАША КРАЇНА».

Нагадаємо, 1 жовтня Президент України Володимир Зеленський оголосив, що представник нашої держави у Мінській контактній групі погодився з проведенням місцевих виборів на окупованих територіях Донецької і Луганської областей, а також дав згоду на впровадження «формули», яка, зокрема, передбачатиме особливий статус цих територій в складі України.

Активісти, які протестували проти підписання Україною «формули Штайнмаєра» у рамках Мінських угод, оголосили про створення «Руху опору капітуляції» .

ЗАЯВА ПРО ЗАПОЧАТКУВАННЯ РУХУ ОПОРУ КАПІТУЛЯЦІЇ1 жовтня 2019 року, Президент України Володимир Зеленський оголосив, що…

Опубліковано Захисти Україну – Рух Опору Капітуляції Середа, 2 жовтня 2019 р.

Серед підписантів заяви: політв’язень Кремля Володимир Балух, почесний президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» В’ячеслав Брюховецький, ексміністр освіти Сергій Квіт, колишній керівник «Правого сектору» Дмитро Ярош, політик Роман Безсмертний, екснардепи Андрій Тетерук і Сергій Висоцький, голова Проводу ГО «Вільні Люди» Андрій Левус, речник міжнародної волонтерської спільноти «ІнформНапалм» Михайло Макарук, дисидент, виконавчий віцепрезидент Конгресу національних громад України Йосип Зісельс та багато інших.

2 жовтня під Офісом Президента, на Майдані Незалежності та в ряді обласних центрів відбулись акції «Ні» капітуляції».

Ряд обласних рад, зокрема і Тернопільська, прийняли звернення до керівництва держави та органів місцевого самоврядування, яким рішуче заперечила реалізацію так званої «формули Штайнмаєра» .

На протести Володимир Зеленський відреагував відеозверненням, в якому запевним, що ніякої зради нема.

Звернення Президента України Володимира Зеленського.

Звернення Президента України Володимира Зеленського.

Опубліковано Офіс Президента України Четвер, 3 жовтня 2019 р.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.