1 259 views

Зеленський у Тернополі: підсумки (фото, відео)

Автор: golovne

Уже 4 листопада, а пристрасті довкола робочої поїздки Президента Зеленського до Тернополя 1 листопада не вщухають.

Навіть більше: обростають все новими й новими подробицями.

Притча про «коридор ганьби» швидко розлетілось країною. Адже це перший випадок, коли «регіон» показав зуби, це вперше «Ганьба!» Зеленському кричала не столиця, а той народ, якому він обіцяв бути слугою.

В Тернополі так :)Відео Новини Тернополя Реально

Опубліковано Романом Пелехом Пʼятниця, 1 листопада 2019 р.

«Найімовірніше, тернопільський «коридор ганьби» матиме незворотні для Зеленського наслідки, і у випадку продовження його капітуляційної політики, так його зустрічатимуть усюди», – припустив політичний експерт Павло Нусс.

Так чи інак, а «гаряча» зустріч у Тернополі стала холодним душем для Гаранта та, помітно, психологічно вибила його з колії.

«…Я вважаю, що не можна у Верховній Раді кричати «Ганьба!» Я коли сьогодні заходив, внизу мені теж кричали «Ганьба!». Я ж не нижчий за народного депутата, це неправильно таке кричати. Мені так здається…» – відказав «правосекторівцям», відповідаючи на питання щодо освистування «Слугами народу» Яни Зінкевич у парламенті.

Говорив про Яну, а вийшло …про себе.

Відсутність позиції – не на користь УкраїніПредставники «Правого сектору», ветерани-добровольці російсько- української війни викликали на розмову президента, щоб обговорити та почути позицію по ключових питаннях, а саме:✔️Розведення військ✔️Питання ринку землі✔️Питання функціонування російської цервки на території України, як чинника, що веде до поразки✔️Питання образ представниками слуги народу в сторону ветеранівНа всі питання почули узагальнюючі відповіді без стійкої державницької позиції.Також від Зеленського пролунала пропозиція зустрітися з ветеранами в Києві та обговорити найболючіші питання.Нагадаємо, що сьогодні був представлений до керівництва новий очільник ОДА Ігор Сопель❗️Офіційною позицією нашої організації є виконання наших статутних та конституційних обов’язків.Ми будемо посилювати свою політичну владу над держслужбовцями та впроваджувати свої пропозиції задля вирішення ключових державотворчих питань.#правий_сектор #права_молодь #дук #боротьба #перемога #націоналізм #Тернопіль #ода #зеленський #зе

Опубліковано ПРАВИЙ СЕКТОР / Тернопільщина Пʼятниця, 1 листопада 2019 р.

Зрозуміло, що для Зеленського, котрий звик до окриків «Браво!» та обожнення глядачів як актор, важко було відчути себе не в своїй тарілці. В результаті, Гарант відмінив усі заплановані заходи й одразу після представлення й наради зі «спиртовиками» чкурнув до Києва. Хоча… Можливо, ці заходи направду просто не були належно підготовлені…

Погодьтесь, бути в 101-у річницю проголошення ЗУНР в місті, де є Меморіал Українських Січових стрільців, і класти квіти до пам’ятної таблиці на стіні ТЗОШ №4, де колись містився уряд ЗУНР, то якось трохи не рівень президента…

Зрештою, збої в організації поїздки почались …ще вранці. Тоді коли поспіхом скасовували акредитацію мас-медіа, офіційно зареєстрованих напередодні… Ситуація вкотре доводить: у Президента Зеленського, як і колись у кандидата в президенти Зеленського, досі нема реальної професійної команди, а лише віртуальна…

Тоді коли політологи на молекули розкладали «тернопільський візит», прибічники взялись … «шукати» винних і тих, хто не файно підставив Президента у Файному. У мас-медіа з’явились матеріали про те, що частиною активістів, котрі в Тернополі кричали «Ганьба!» Президентові, – є члени львівського «Національного корпусу», тісно пов’язаного з міністром МВС Арсеном Аваковим. До Файного їх, мовляв, спеціально, привезли для зустрічі з Гарантом. А все тому, що …Зеленський дозволив собі покритикувати Авакова, мова йде навіть про можливе звільнення міністра вже на початку грудня. Конфлікт, стверджують, поглибила ситуація з Пашинським… Одне слово, розлючений Аваков вирішив відімстити Гаранту й натякнути, що з ним сваритись не варто.

«При цьому місцеві журналісти прямо вказують на виконавців антипрезидентської провокації. Йдеться про ексдепутата від «Народного фронту» Романа Заставного і тісно пов’язаного з ним ексгубернатора області Степана Барну, який здавна є партнером Заставного, як у бізнесі, так і у політиці», – зазначають «Тернополяни» та наголошують: «Знаково, що «Нацкорпус» тими ж методами діяв і проти попередника Володимира Зеленського, п’ятого президента Петра Порошенка, коли той конфліктував з «Народним фронтом». Зокрема, у березні цього року регулярно проводилися акції у місцях, де Порошенко проводив свої передвиборчі зустрічі».

От як закрутили…

Хто кому сват, як то кажуть, політики визначатимуть ще довго. А тим часом соцмережі нагадали Зеленському про обіцянку до першого листопада привести українські дороги у відповідність до європейських стандартів.

Так, відповідний уривок із виступу глави держави показали на сторінці «Типовий Київ» у Facebook.

«До 1 листопада 2019 року українські дороги повинні відповідати європейським стандартам», – публічно заявляв Президент.

«Уже сьогодні дороги стали ідеальними. Ура!» – зіронізували в коментарі. «Свинарчуки сидять, корупції немає, 4000$ зарплати… Нарешті гідного президента вибрали», «Час зубожіння закінчився. Ура!», «Йому 42 і він вам не лох якийсь, Вам що реформ не вистачає», «Дочекалися. Вово, ти наша бубочка», «Ура, нас знову на*бали!» – цитує «Обозрєватель» написане.

Одне слово, політичне життя в Україні все дедалі більше нагадує комедію із вкрапленнями детективу й мелодрами. Судячи з усього саме з Тернополя вкотре почались незворотні політичні процеси… Наслідки їх годі й прогнозувати. Щодо «файного» та історичного прийому Президента в Файному, то розмови поволі стихнуть, але, як у тому бородатому анекдоті, осад то зостанеться…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.