346 views

Звернення бібліотекарів до тернополян

Леонід Бицюра — свідомий, обгрунтований вибір бібліотекарів Файного міста.  Вибір, обумовлений конкретними справами кандидата, котрий, як ніхто інший із влади, знає, чим живуть міські книгозбірні, які в них проблеми й успіхи.  

Леонід Олексійович — частий гість на презентаціях книг, аудіоказок, зустрічах, переглядах та обговоренні кінофільмів, майстер-класах, акціях, марафонах, флешмобах, виставках, фестивалях тощо. Він бере активну участь у модернізації бібліотечного простору. Завдяки йому реалізовані та успішно працюють проєкти «Арт-платформа», ЕКО-бібліотека №5 для дорослих, «Смакуй життя в зеленому стилі», Урбан-бібліотека №7 для дорослих, бібліотека «Тернопіль-центр», «Читає кожен тернополянин», «Форм@т не має значення».

Леонід Олексійович ініціював на базі бібліотеки-філії №8 для дорослих пілотний проєкт «Музей міста Тернополя», проєкт для людей з проблемами зору, які читають книжки шрифтом Брайля, «Почуй мене серцем». А ще активно допомагає нам у реалізації проєкту з бібліотуризму, є одним із співорганізаторів літературно-мистецького конкурсу «ТЕРНОслов».

Торік на VIII бібліофесті «Тернопільські читання по-особливому» з ініціативи Леоніда Олексійовича було представлено колекцію артбуків «Мого народу гілочка тернова» на тему релігії та релігійних діячів, адже більшість імен, які закарбовані в артбуках, були несправедливо забуті. Це апостол нації Микола Чарнецький, Патріарх Йосиф Сліпий, митрополит Андрей Шептицький, кардинал Любомир Гузар, парох Степан Ратич, отці Антоній Райхенберг, Степан Качала, Амбросій Крушельницький, монахині Северина Парильє та Йосафата Вітер, інші. Завдяки Леонідові Бицюрі їхні імена врятовано від забуття.

А ще Леонід Олексійович ініціював Книгу рекордів Тернополя, яка зможе вмістити 90 місцевих рекордів і якій поки що немає аналогів навіть за дизайном. Також ми разом працюємо над колекцією артбуків до всеукраїнського форуму «КіноХвиля».

Знаємо, що Леонід Олексійович мріє про створення бібліотеки в стилі лофт на масиві «Аляска», молодіжного простору —бібліохапу або коворкінг-центру.

Він подарував нам упевненість у тому, що майбутнє — за бібліотеками нового формату, тож не маємо права зупинятися на шляху модернізації. Зрештою, Леонід Олексійович багато читає, тож правильно мислить.

Саме тому 21 липня віддамо свої голоси за нього — кандидата, який вирізняється особливо прогресивним поглядом на роль культури й бібліотек у суспільстві. Упевнені, що він і в парламенті захищатиме культурно-мистецький простір нації від згубних втручань антиукраїнських сил.

Бібліотекарі тернопільських міських бібліотек: для дорослих — центральної та №№2, 3, 4, 5, 7, 8;  для дітей — центральної та №№2, 3, 4, 5.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.