306 views

За сприяння Тернопільської кінокомісії у Файному покажуть “Заборонений” фільм (відео)

Кінокомпанія «UM Group» ще у травні завершила виробництво фільму «Заборонений». Стрічка оповідає про останні роки життя поета Василя Стуса, його боротьбу з системою та спроби опублікувати свою останню збірку віршів, яку він намагався передати з тюрми на волю.

Режисером фільму є Роман Бровко, авторами сценарію – Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов.

Фільм було презентовано на Одеському кінофестивалі. На широкі екрани «Заборонений» вийде 5 вересня, до Дня пам’яті поета. Тернопільська кінокомісія уже розпочала перемовини зі знімальною групою стрічки про допрем’єрний показ у Файному за участю акторів.

Події в стрічці актуальні й нині. Тоді також від вибору кожного залежало дуже багато.  

“А історія може повторитися… Стуси нині серед нас… і ворог не спить.. ,” – написала на своїй сторінці в соцмережах до тизеру стрічки співзасновник Тернопільської кінокомісії Наталія Турчин.

Заборонений. 5 вересня у кіно

Реальна історія нескореного поета. Історія кохання і зради, людської гідності та підлості.«Заборонений». 5 вересня у кіно.

Опубліковано Заборонений / Художній фільм про Василя Стуса Четвер, 18 липня 2019 р.

З нетерпінням чекаємо “Заборонений” у Тернополі.  До слова, у стрічки було дві робочих назви: “Птах душі” та “Василь Стус”. Врешті було вирішено закріпити назву “Заборонений”. Проект став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.