98 views

“Екологія є основою для здоров’я дітей”, – Леонід Бицюра

Сьогодні, 27 травня, у Тернополі стартує тиждень Екологічного марафону.

  Про це повідомив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра під час підведення підсумків конкурсу на найкращий соціальний відеоролик на тему: «Проблема забруднення навколишнього середовища», що відубвався в рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька».

“Ми говоримо про екологію не лише, як про чисте довкілля. Екологія є основою здоров’я дітей. На жаль, в Україні існує велика проблема зі станом здоров’я саме школярів. Статистика говорить, що 30% українських першокласників мають хронічні захворювання, а до завершення школи цей показник зростає до 70%, – зазначив Леонід Бицюра. – Формування екологічної свідомості повинне відбуватися ще у ранньому дитинстві. Суспільство має безвідкладно навчитися дбайливому відношенню до природи і почати з  розумінням ставитись до тих надбань цивілізації, що стали необхідними атрибутами її повсякденного життя”.

  Метою Екологічного марафону є поширення екологічних знань серед тернополян, зокрема школярів. Організатори пропонують такий план на тиждень:

•Понеділок – без поліетилену (йдемо в магазин з тканинною торбинкою);

•Вівторок – без пластикової пляшки (водичка в скляній або іншій не пластиковій тарі);

•Середа – збираю сміття йдучи по вулиці);

•Четвер – йду пішки на роботу;

•П’ятниця – сортую домашнє сміття, аналізую вміст Е в продуктах;

•Субота – еко прибирання оселі;

•Неділя – перегляд фільму з теми еко.

  Особливою умовою участі в Екологічному марафоні є щоденне висвітлення інформації та фото у соцмережах, з використанням хештегів #Ternopil_Eco_City, #Eco_marafon_Ternopil, #Тернопіль_без_поліетилену.

VisionTernopil

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.