133 views

Для тернополянки поїздка на дачу ледь не закінчилася трагедією

Переляком та втраченими коштами запам’яталася поїздка на дачу для 41-річної жительки Тернополя. Невідомий чоловік погрожував жінці зброєю, хамив, а після того, як отримав кошти, втік.

Злочин трапився на дачах у селі Стегниківці. Підозрюваний  – раніше судимий житель Збаразького району. 19 травня чоловік приїхав в гості до свого знайомого. Розпивши спиртні напої товариші вирішили прогулятися дачами Тернопільського району, які знаходилися за метрів сто від них.

Біля одного із будинків вони помітили жінку, яка поралася на городі. Вони з нею привіталися і пішли далі.На зворотньому шляху знову підійшли до подвір’я і почали спілкуватися. Гість попросив товариша йти додому, а сам залишився біля дачі.

Коли чоловік переконався, що потерпіла на дачі сама, дістав пістолет. Почав кричати та погрожувати розправою, якщо вона не дасть гроші. Жінка віддала 1400 гривень. Після цього невідомий закерував, аби вона його на своєму авто завезла додому. Тернополянка сіла за кермо, але нападнику не дала можливостей потрапити в салон, оскільки завела машину та втекла.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.