172 views

Громадський активіст розповів про те, що пов’язує генпрокурора Луценка із затриманим Гримчаком (фото)

Символічне фото оприлюднив у соцмережі Михайло Кузеконь із Одеської обласної організації «Народний Рух України».

На ній  сім’я Гримчака та Луценків зустрічає 2011 рік під Лук’янівським СІЗО, де перебуває затриманий Юрій Луценко. Невеличку ялинку, солодощі та алкогольні напої приніс Юрій Гримчак. Сам же ж Луценко ще вчора відхрестився від колишнього помічника, зізнавшись, що йому соромно за нього.

Символічне фото. Сім'я Гримчака та Луценків зустрічає 2011 рік під Лук'янівським СІЗО, де знаходиться затриманий Юрій…

Опубліковано Михайлом Кузаконем Четвер, 15 серпня 2019 р.

«Отже, перше гучне затримання за каденцію Зеленського, – зазначає одеський народно рухівець. –  Початок непоганий, але в межах існуючого КПК «Портнова» процесуально буде дуже складно довести вочевидь корумповане нахабство цієї цинічноі людини. Портнов и К януковошів готували цей КПК задля унеможливлення притягнення до реальної відповідальності для себе, як запобіжник, на усіляк випадок. Отже КПК потребує деяких принципових змін. Щодо Юрія Луценко, він просто, як в цих павуків заведено, навіть вже публічно злив свого собутильника й дружаню. Це притаманна поведінка в колах цих «патріотично» налаштованих функціонерів.

Потрібно чітко сформулювати й запровадити систематичну можливість угоди з слідством в обмін на свідчення та докази, суттєве зменшення строків покарання по корупційних злочинах та реальну систему захисту свідків. Тоді таки от Гримчаки будуть весело зливати своїх друзів прокурорів Луценків. Звісно що це буде працювати тільки, коли вони зрозуміють, що уникнути суворого покарання в інший спосіб не можливо, це майже головна умова. Обов’язкова конфіскація.

Я знаю цю публіку, повірте мені, кожен з них шалено боїться покарання, бо кожен з них добре знає що накоїв. Будь які цінності та моральні принципи цим людям не притаманні, в кращому випадку це публічні маски. Вони, розкрадаючи країну, залюбки прикриваються патріотичними гаслами, насправді, дискредитуючи досить фундаментальні речі для нашої державності. Це, я вважаю, взагалі найтяжчим злочином. Це потрібно кваліфікувати щонайменше як обтяжуючі обставини. Вони живуть й тремтять всередині, в своєму брехливому та цинічному світі. Без відповідних посад, охорони й награбованих статків ми побачимо просто жалюгідні істоти»

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Гримчак та його помічники вимагали 1,1 мільйона доларів за вплив на рішення судів та чиновників Міністерства культури для прийняття замовлених рішень.

Так, це правда. ГПУ та слідчі СБУ і НАБУ затримали за шахрайське заволодіння понад 1 млн дол мого колишнього помічника і…

Опубліковано Юрієм Луценком Середа, 14 серпня 2019 р.

За даними Національного антикорупційного бюро України, Гримчак міг залучити заступника генерального прокурора України для того, щоб вона вплинула на главу Касаційного цивільного суду (у складі Верховного суду). Саме за це, за даними правоохоронців, він і вимагав хабар.

Крім того, НАБУ оприлюднило схеми, до яких може бути причетний Гримчак.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.