1 158 views

Голова Тернопільської ОДА під час звіту зізнався, що для нього є не важливим

Блог Ганни Носецької.

Ще не танцював, а вже вклонився. Намісник Зеленського на Тернопільщині Володимир Труш за прикладом шефа грає кіна й щедро розвішує локшину на вуха мешканцям краю.

Благо, вміє рогатинський “парашутист” обіцяти, а вже виконає чи ні… справа двадцята. Вибори скоро, тож пластинка стоденного звіту заїжджена й перевірена попередниками: збудуємо дороги, садочки, школи та …Водну арену. Одне слово: вірте “Слузі народу” і він вас поведе чи заведе… То вже таке. Хоча… якось одному “слузі” 73, 2% вже повірили.  І де ми зараз?

Аби ліпше та яскравіше вірилось Труш трусив журналістам на недобудованій  Водній арені. Робив мальовничі екскурси в минуле, акцентував на витрачених мільйонах й обіцяв нові. І все “ми” та “наші”… при тім, що будівництво триває роки, а він при владі всього сто днів… Словом, уміє хлоп примазуватись… Зрештою, як і багато єнчих різнокаліберних високопосадовців, котрі активно піарились на будівництві цієї арени. Коли згрубша підрахувати скільки їх перебачила будова, то завершили б її та ввели в експлутацію за рік, а не через парканадцять.

“Не важливо, хто почав та хто закінчив роботу, важливо, що об’єкт принесе користь області. Ми маємо відкинути політику “, – наголосив голова ОДА.

Читайте: не важливо, хто то все зробив, важливо, хто першим гучно пропіарився. Може, колись, хтось і знайде навіть десь нишком видряпане на котрійсь зі стін арени: “Тут першим був “Слуга народу” Труш”. Так і протискаються окремі політики в історію, видаючи чужі заслуги за власні. Щоправда, багато з президенського “не важливо” нині простим українцям вилазить боком.

“Для області цей об’єкт стане одним з найвизначніших, адже він дає можливість «затягнути» туристів з інших міст та країн”, – вторив Володимир Труш.

У який саме спосіб він зібрався “затягувати” не пояснив, бо, схоже, й сам достеменно не розуміє, для чого та Водна арена взагалі призначена, окрім змагань.  Повторює завчене: “«Водна арена» приноситиме користь як економічну, так і соціальну. Кошти, які витратили на будівництво, мають працювати. Це головна задача”.

Іншими словами: я не вкладав, але отримати дивіденди не проти… Ох і потрусить ще Тернопільщину від Труша!

Авторка: Ганна Носецька.

p.s. Нагадуємо, блоги є висловлювання авторів. Автори несуть відповідальність за власні блоги. Думка редакції сайту може не співпадати з думкою авторів блогів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.