998 views

Відома тернопільська психодіагност Тетяна Білінська навчає людей як правильно використовувати колір

Автор: Наталія Турчин

На телеканалах збільшилась кількість реклами протизастудних препаратів… Отже, осінь… Сльота. Простуда. Депресія. Аптека…

Але сірість – не єдиний колір осені. Не варто зациклюватись на ньому. Та й узагалі, слід забути про медикаменти. Відомий тернопільський психодіагност, психолог Тетяна Білінська навчає людей …оздоровлюватись за допомогою кольору.

Метод древній як світ. Ще в  Давньому Єгипті були спеціальні приміщення в храмах, де сонячні промені заломлювалися і давали різні кольори спектру. Людина буквально купалася в кольорі… Називався цей спосіб лікування – Ра-терапія. В наші дні їй на зміну прийшла хромотерапія. Вона вивчає вплив кольору на здоров`я людини, її долю та навіть матеріальний стан.

Уже нині, 25 вересня, о 18.00 у Центрі психологічної допомоги «Психолог і Я» Тетяна Білінська розповість про те, як колір зробити своєю таємною зброєю і змусити працювати на себе. Як захистить від чужої вам кольорової гамми. Як за допомогою кольору здолати втому, позбутись хронічних недуг і навіть …простуди. Як підбір кольору впливає на ваш психологічний, матеріальний стан, успіх, творчість, особисте життя та майбутнє..

Зареєстурватись ще можна тут . Приходьте!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.