983 views

Відома тернопільська професорка відзначила поважний ювілей (фото)

Нещодавно 70-ліття відзначила доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри державного і муніципального управління Тернопільського національного економічного університету Алла Мельник. 

З цієї нагоди, 22 жовтня в конференц-залі Євростудій ТНЕУ відбулась урочиста наукова академія «Наукова школа з організації управління і регулювання економікою на макро- і мезорівнях: формула успіху».

Про це інформує vision.ternopil

Окрім обговорення ролі та місця Наукової школи на рівнях регіональної та локальної економіки, відбулась й урочиста частина присвячена Аллі Федорівній. Її прийшли привітати представники влади, керівництво вишу, колеги та студенти.

До привітань долучився заступник міського голови Леонід Бицюра та вручив ювілярці грамоти від Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток економічних наук та зазначив, що завдяки співпраці Алли Федорівни з місцевою владою, було реалізовано чимало успішних пілотних проектів на рівні міста та області.

«Мені випала честь виконувати роботу спільно з Аллою Федорівною. Найбільші висновки, які я зробив для себе під час нашого спілкування, співпраці – це вимогливість до себе та інших, принципи самодисципліни та бажання самовдосконалення, – зауважив Леонід Олексійович. – Вимогливість, порядність, відповідальність – це взірець достойної людини, яка дає приклад іншим. Саме такою є наша ювілярка. Я дякую їй за цю невпинну працю на благо нашого міста та регіону».

Привітання від ректора вишу передав перший проректор університету Микола Шинкарик, який також з нагоди Дня народження вручив іменинниці подяку від Тернопільського національного економічного університету.  

«Поряд з успіхами Алли Федорівни, поряд з її досягненнями , досвідом, талантом вона зуміла створити новітню наукову школу, -зазначив Микола Іванович. – Я вірю, що Господь Бог надасть ювілярці ще багато-багато ласк, які допоможуть виховати ще не одне покоління наукової інтелігенції України».

Також під час урочистої академії, студент ТНЕУ Павло Тютюнник виконав для присутніх українську пісню про материнську любов «Чорнобривці».

До слова, розпочала трудову діяльність Алла Мельник у 1966 році.  Є засновником наукової школи, одним із авторів Економічної енциклопедії України та Енциклопедії державного правління. Під її керівництвом захищено 5 докторських і 18 кандидатських дисертацій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.