102 views

У Тернополі один садок відкрили, а інший – закрили через коронавірус

Авторка: Христина Вояк

12 відкрили, а 9 – закрили. У Тернополі коронавірус не полишає у спокої дитячі садочки.

Щойно сьогодні, 22 червня, відновив роботу дитячий садочок №12, в якому раніше було виявлено коронавірус., як ….тимчасово призупинив діяльність ДНЗ №9. 

Як інформує прес-службі міськради: у зв’язку із реєстрацією лабораторно підтвердженого випадку  COVID-19 в працівника та з метою організації заходів, спрямованих на профілактику захворюваності коронавірусною хворобою серед вихованців та працівників”.

Про дату відновлення роботи дошкільного закладу буде повідомлено додатково, наразі ж тернополяни радіють відновленнюю роботи садочка №12.

Як зазначила начальниця Управління освіти і науки міськради Ольга Похиляк, у дошкільному навчальному закладі захворіла на СOVID-19 одна із педагогів, однак жодного іншого випадку захворювання ні серед працівників, ані серед дітей, виявлено не було.

Проте, з метою впровадження заходів, спрямованих на профілактику захворювання, 10 червня заклад було зачинено. За цей період всіх працівників дитсадка протестовано методом ПЛР, результати усіх тестів негативні.

Нині ж, згідно з рішенням міського оперативного штабу, роботу садка відновлено.  А для безпечного перебування  у ньому як дітей, так і педагогів, тут проводять усі необхідні заходи з дезінфекції приміщення та прилеглої території.

Дo слoва, нині у Тернoпoлі працює 36 дoшкільних навчальних закладів. Їх відвідує пoнад три тисячі дітей. Садки залишатимуться відкритими упрoдoвж всьoгo літа.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.