421 views

Владика Нестор відзначає тезоіменини (фото)

Автор: Ната Зборовська

День тезоіменитства відзначає нині архієрей Тернопільської єпархії Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький. Саме 9 листопада 19 років тому владика став ченцем та отримав ім’я свого покровителя Нестора Літописця.

Із цієї нагоди в кафедральному соборі Святих рівноап. Костянтина та Єлени, що в Тернополі, відбулось урочисте Богослужіння, яке очолив архієрей.

Радість свята із владикою розділили численне духовенство, представники влади, депутатського корпусу, інтелігенція міста, парафіяни.

Подяку архієпископу Тернопільському і Кременецькому за ревну працю, ствердження духовних цінностей, вагомий особистий внесок у духовне і культурне життя міста й краю, просвітництво та значний вклад у розбудову Єдиної Помісної Української Церкви склав заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Він наголосив, що владика є сучасним продовжувачем справи святого Нестора, літописця Печерського, – людини, котра надовго обігнала свій час та епоху.

Cвято увінчалось уставними многоліттями Святійшому Патріарху, єпископам і священикам Церкви, а також благословенням архіпастирем численних богомольців, які зібралися в храмі привітати ієрарха.

Фото: Аліна Жайворонко

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.