218 views

Влада одного з міст Тернопільщини розпочала війну з поліетиленом

Із поліетиленом вирішили боротись на офіційному рівні в Чорткові.

З метою захисту навколишнього середовища, життя і здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього середовища виконавчий комітет Чортківської міської ради закликав власників торговельних точок та магазинів зменшити використання поліетиленових пакетів. Натомість вони можуть пропонувати покупцям альтернативу – еко-сумки та торбинки чи паперові пакети.

Працівники відділу муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності міської ради Юлія Демкович та Марія Безушко відвідали ряд торговельних точок й поспілкувалися із власниками й адміністраторами. 


Вони розповіли про шкідливий вплив пластику на навколишнє середовище та порадили, як мінімізувати його використання. Марія та Юлія запропонували представникам торговельних точок надати можливість покупцям альтернативу поліетиленовим пакетам – еко-торби, паперові пакети, багаторазові торбини.

До ініціативи міської ради пообіцяли долучитися власники таких магазинів міста: «Норма», «Смаколик», «Рукавчика», « Старий гастроном», «Все для вас», «Рута», «Марія», «Стрілець», «Універмаг», «Весна» та «Європа». Вони погодились пропонувати своїм покупцям альтернативу пластиковим та поліетиленовим пакетам.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.