138 views

Виставку картин тенопільської художниці відкрили у Будапешті

У Будапешті відкрили виставку картин тернопільської художниці Олесі Гудими.

Полотна представили у резиденції посла Болгарії в Угорщині. Про це йдеться на сторінці посольства України в Угорщині у Facebook, що є співорганізатором виставки.

Відкрили експозицію надзвичайні та повноважні посли України та Болгарії Любов Непоп і Уляна Богданска.

У своєму вітанні посол Болгарії наголосила, що цей захід – знак солідарності та підтримки України.

У Будапешті відкрили виставку картин художниці з Тернополя Олесі Гудими


Посол України в Угорщині Любов Непоп, розповідаючи про художницю, відзначила, що представлені на виставці картини надзвичайно глибоко відображають українську національну ідентичність, але водночас і містять у собі глибинні слов’янські корені, які поєднують також Україну з Болгарією. 

Водночас вона закликала іноземних партнерів і надалі залишатися солідарними з Україною у питанні відновлення її територіальної цілісності та миру, а також у питанні повернення на батьківщину всіх українців, які перебувають у російському полоні.

У Будапешті відкрили виставку картин художниці з Тернополя Олесі Гудими


Олеся Гудима в 2003 році закінчила Львівський університет імені І. Франка та здобула фах журналіста, працювала у тернопільських виданнях.

З 2007 року займається живописом. Творчості художниці властива експресивна манера письма з ефектною фактурою полотна, де багатий колорит поєднується з узагальненням і декоративністю. Її картини – емоційні, з характерними образами.

Роботи Олесі Гудими зберігаються в приватних колекціях в Україні, Канаді, Франції, США, Німеччині, Англії, Вірменії, Іспанії, Польщі, Швейцарії.

IA ZIK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.