416 views

Вибори на Тернопільщині: понад дві тисячі поліцейських, пожежні пости та авіація (фото, відео)

В Україні тривають позачергові вибори до Верховної Ради України.

У Головному управлінні Нацполіції області в цілодобовому режимі працює ситуаційний центр, який координує та моніторить ситуацію, пов’язану з виборчим процесом на території області. Правоохоронці посилено забезпечують охорону публічного порядку та безпеку громадян під час волевиявлення.

Загалом до несення служби на Тернопільщині задіяно 2643 особи, серед яких не лише поліцейські, а й військовослужбовці Нацгвардії, співробітники управління надзвичайних ситуацій.   

У посиленому режимі працюють органи управління і сили ДСНС України. В готовності утримуються пересувні електростанції для забезпечення (у разі необхідності) автономним електропостачанням виборчих дільниць.

На виборчих дільницях працюють пожежні пости. Рятувальники та працівники добровільних й місцевих пожежних команд, дбають про пожежну безпеку під час проведення виборів.

У зв’язку з парламентськими виборами на чергування заступили групи зведених загонів авіаційної підтримки МВС.  До їхнього складу увійшли потужні резерви з числа співробітників Нацполіції, Нацгвардії, рятувальників та прикордонників. На цілодобове чергування в регіонах заступили літаки Ан-72 і Ан-26, вертольоти Н225, Н145, Мі-8 Єдиної системи авіаційної безпеки МВС.
Резервні підрозділи поліції прибули на військові або цивільні аеродроми і відбули за місцем тимчасової дислокації.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.