122 views

Біля школи у центрі Тернополя підпалили сміттєві контейнери

Сміттєві контейнери зайнялися у Тернополі на вулиці Руській. Про це повідомив начальник міського управління ДСНС Віталій Поворозник. Ймовірно пожежа виникла через підпал

 Літо- це сезон спеки , високих температурних показників, відпочинку , тощо. Люди іноді забувають про власну безпеку і нехтують правилами ОБЖ. Власне через цю причину починаються різноманітні пожежі. Вогонь “пробрався ”  і до Тернополя :  знищив два пластикові сміттєві контейнери та поруч розкидані меблі. Остаточні причини займань встановлюються. Пожежу ліквідував черговий караул державної рятувальної частини.

“Протягом тижня пожежно-рятувальний підрозділ міста Тернополя виїжджав на пожежі квартири по вулиці Купчинського, другий виклик був по горінню сміттєвих контейнерів на території школи №6. Був один виїзд на вулицю Текстильну через падіння дерева”, – розповідає Віталій Поворозник.

Під час високих температурних показників ризик пожеж збільшується, – наголошують рятувальники.  Відтак тернополян просять дотримуватися правил безпеки. Не можна розводити багаття просто неба, заборонено викидати тліюче сміття у контейнери. Не забувайте, що утилізацією відходів мають займатися професіонали. Будь-яка діяльність з підпалом вогню на природі – це ризик не лише для Вас, а й для навколишнього середовища!
Дотримуйтеся правил безпеки та дбайте про довкілля!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.