279 views

Благодійний проєкт «Місто турботи» діятиме в Тернополі і після завершення карантину

Положення про реалізацію благодійного проєкту «Місто турботи» затверджено 29 квітня на черговому засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

Проєкт спрямований на підтримку тих мешканців Тернопілької міської об’єднаної територіальної громади, котрі через карантин опинились в складних життєвих обставинах. За час його реалізацію адресну допомогу вже отримали понад тисячу потребуючих.

«Даний документ визначає механізми надання благодійної допомоги, обліку та контролю за її розподілом, а також категорії населення, на які вона скерована. А це, зокрема, одинокі громадяни пенсійного віку, особи з інвалідністю, сім’ї загиблих в АТО, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, діти-сироти, діти, котрі залишилися без батьківського піклування та мешканці Тернопільської громади, що опинились у складних життєвих обставинах.  Власне, ця категорія зараз найбільша, – зазначив під час засідання виконкому заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. –  Через карантин та пандемію люди зостались без заробітної плати, можливості додаткового заробітку та засобів до життя, оскільки здебільшого заощадження, що мали, вичерпали».

Благодійна допомога в рамках проєкту «Місто турботи» надається за письмовим або усним зверненням потребуючих до Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення.

Проєкт реалізовується Терцентом, Управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей ТМР, Цетром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в співпраці із БФ «Каратіс-Тернопіль», Товариством Червоного хреста, за допомогою волонтерів і соціально-відповідального бізнесу.

Леонід Бицюра констатував, що механізм впровадження благодійного проєкту «Місто турботи» фактично відпрацьовано. Він довів свою ефективність, тож виконавчий комітет міськради ухвалив продовжити проєкт не тільки на час карантину, а й на період виходу країни з нього. Тому до визначних дат, релігійних свят та за умов наявності особливих життєвих обставин, адресна благодійна допомога може надаватись мешканцям громади за їхнім зверненням. Вона може бути як в грошовій формі, так і в будь-якій іншій: продукти, одяг, засоби гігієни тощо.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.