322 views

Батьки дітей з інвалідністю звернулись до тернополян

Ставлення суспільства до дітей і людей похилого віку — індикатор того, наскільки воно зріле, громадянське.

В Україні, на жаль, і з цим проблема. Старі й малі належать до соціально вразливих категорій населення й почуваються незахищеними державою. А надто, коли мають проблеми зі здоров’ям, а отже — обмежені можливості й особливі потреби.

Нам, батькам дітей із інвалідністю, це найбільше болить. Ми давно звикли, що влада нас не помічає або відкуповується разовими подачками замість того, щоби розв’язати наші проблеми раз і назавжди. Проте останніми роками цю ситуацію відчайдушно намагається виправити заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. До того ж не словом, а ділом.

Відколи Леонід Олексійович почав координувати у місті питання освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, нам стало значно простіше. Саме він подарував нам упевненість у тому, що громадські організації батьків діток із інвалідністю  — це велика рушійна сила. Це своєрідний щит, із яким кожна родина має значно більше шансів захистити свої права, відбити бюрократичні списи від сердець і доль своїх дітей.

Саме Леонід Бицюра завжди знаходить можливості для розвитку здібностей наших дітей, лікування, реабілітації, відпочинку й оздоровлення. –

Усвідомлюємо, наскільки Леонід Олексійович зайнятий, тому й надзвичайно цінуємо, що ніколи не відмовляє нам у допомозі й завжди особисто бере участь у наших заходах. Він постійно привертає увагу громади до особливих діток, є взірцем поваги й толерантності до них. Це він завжди б’є у всі дзвони з вимогою придбати обладнання для ранньої діагностики важких недуг, реабілітації дітей з інвалідністю.

Коли ми довідалися, що Леонід Бицюра йде у депутати Верховної ради України, передусім прочитали його Програму дій. І знайшли там пункти, що просто-таки відгукнулися у батьківських серцях. Це захист і підтримка інституту сім’ї та родини; підтримка соціально вразливих категорій громадян і повернення державної відповідальності за фінансування пільг; допомога громадським організаціям у наданні соціальних послуг; розвиток доступної інфраструктури для людей з особливими потребами; соціальний захист вагітних і породіль.

Окремі розділи програми присвячені збереженню здоров’я нації і підтримці молоді. Це, на наш погляд, і є національні інтереси й національна безпека.

Тому ми, батьки особливих дітей Тернополя, підтримуємо Леоніда Бицюру — кандидата в народні депутати від об’єднаних сил націоналістів. Хай наші голоси за Леоніда Олексійовича, наша віра в нього й підтримка, наша небайдужість стануть рятівними для всієї нації.

Громадська організація «Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «БебіКо»», Центр розвитку дітей «Золотий ключик», Тернопільська міська громадська організація родин дітей інвалідів «Дитина».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.