3 216 views

«А тепер дій, Верховний!»: батько морпіха ЗСУ жорстко звернувся до Зеленського (текст)

У мережі з’явився лист Едуарда Литвиненка – батька одного із морпіхів ЗСУ, адресований президенту України Володимиру Зеленському.

У ньому чоловік жорстко вимагає від глави держави понести відповідальність за трагедію і подивитися в очі батькам чотирьох загиблих 6 серпня морпіхів. Текст сильного звернення Едуард Литвиненко опублікував на своїй сторінці в Facebook і підписався під ним позивним Don передає  INFOFACT .

Нижче наводимо повний текст.

«А тепер, дій, Верховний!

Четверо загиблих! Враз! Загиблих на тлі ваших слів про “припинити стріляти”, “поговоримо про російську мову Донбасу”, “знімемо блокаду”, ” Путін – ох*рєнний мужик” (слова твого дружбана Шефіра). Ти дійшов до краю, Верховний! Вставай, піднімай ж*пу своїх помічників. Чотири помічника – Богдан, Шефір, Кошовий, Разумков, Жидков – тамбовський-вовк – кого хочеш вибирай.

Нехай перед цим на холодних столах маріупольського моргу твої помічники одягнуть чотири зшитих тіла в їх останній камуфляж. Відвертаючись від їх закритих очей, одягнуть на тіла заборонені очкастими виродками, але такі улюблені бійцями морпіховскі тільники. І нехай ці помічники, в підтяжках фірми “POHUI” – кожен з них супроводжує тіло загиблого. Чотири загиблих – чотири помічника в різні міста України .

І нехай мами загиблих видряпують тобі волосся і очі, нехай їх виття над страшною могильною ямою стоїть в душах твоїх шісток, поки вони живі. І нехай вони дадуть відповідь матерям загиблих – за що і чому загинули їхні хлопчики.

Ти прокинувся, засунув ноги в теплі капці і спросоння черканув свій підпис під закликом до Меркель, Макрона і Путіна зібратися і обговорити ай-яй-яй, який трапився! Обговорити??????? Хлопці цього першого Феодосійського батальйону морської піхоти – крайні серед українських військових частин Криму, що не здалися російським окупантам. Вони вийшли в Україну помститися і перемогти! Повернути Луганськ, Донецьк, Крим, Севастополь, рідну Феодосію! Ти, верховний, кличеш їх просто не стріляти ???

Їдь, поховай цих хлопців, і скажи про це їх мамам … Скажи, що ти не забудеш, що зробиш все можливе, що винні понесуть … І обов’язково підстав плече під труну, коли хлопчика будуть нести на цвинтар. І помічникам своїм скажи ….

І тоді, може бути, в ваших боягузливих шлунках, проїдених спиртним, випитим під час розваги місцевих і російських політиків-олігархів, колихнется нудота від власного паскудного життя. Станьте на коліна, любителі не стріляти. Смертний гріх на вас – співучасть в убивсті. До помсти!

“Don”, батько морпіха».

А теперь, действуй, Верховный! Четверо погибших! В раз! Погибших на фоне ваших слов о "прекратить стрелять", "…

Опубліковано Эдуардом Литвиненком Вівторок, 6 серпня 2019 р.

Додамо: 6 серпня на Донбасі загинули старший матрос Олександр Шарко, матрос Владислав Рак, солдат Сергій Шандра та матрос Василь Курдов. Загиблі – 1988-го, 1995-го,1998-го і 1999 років народження – і з різних регіонів України.

Усі вони бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Білинського.

Обстріл, під час якого загинули морпіхи, стався  у період з 10.20 до 10.30 у районі населеного пункту Павлопіль. Встановлено, що вогонь окупанти вели з напрямку населеного пункту Українське, застосувавши при цьому ручний протитанковий гранатомет, зазначаєGazeta.ua.


Старший матрос Олександр Шарко
Хлопець 1988 року народження. Родом із Козелецького району на Чернігівщині. У бригаді був помічником гранатометника
Матрос Владислав Рак
Народився 1998-го. Родом з селища Козелець на Чернігівщині. У підрозділі морської піхоти служив на посаді гранатометника.
Солдат Сергій Шандра
Народився 1995-го. Із села Торчин Хмільницького району на Вінниччині. У Сергія залишилася лише матір (батько помер рік тому) і сестра,
яка з сім’єю проживає окремо.

Матрос Василь Курдов
Народився 1999-го. Родом із села Ганнівка Братського району на Миколаївщині.
 

Фото із відкритих джерел та Gazeta.ua.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.