229 views

У Тернополі відбувся майстер-клас: “Бренд: від мрії – до успіху”

Авторка: Ната Турчин

Кожен із нас є брендом. Кожен!Просто не кожен це помічає. Не кожен вірить у себе. Не кожен прагне працювати над собою, аби розвивати свій бренд, вдосконалювати себе, вкладати в себе.

Таким був меседж тренерки, бізнеследі, віце-президентки ГО “Ділові Жінки в Тернопільській області” Наталі Стефанчук. 

Справжнім відкриттям для мене став її майстер-клас і тренінг водночас: “Бренд: від мрії – до успіху”.

По-перше, нова форма подачі інформації. Власниця й засновниця бренду “Наталі-Мода” щедро поділилась знаннями, здобутими під час Мегатренінгу-2020, що днями відбувся в столиці. Зі сцени Палацу спорту понад восьмитисячну глядацьку аудиторію з усієї України прокачували 20 мегапопулярних коучів, які нині не просто мають великі гроші й славу, а й уміють насолоджуватись життям і робити навіть найнеймовірнішу мрію дійсністю.

Послухати їх – задоволення не з дешевих. Наталя ж, ніби зібрала букет із основних посилів тренерів зі світовим ім’ям, додатково пропрацювала їхні біографії та роботи і …за дві години змогла легко, оригінально, цікаво подати матеріал. Завдяки почутому я, до прикладу, визначилась: хочу побувати на тренінгах Іцхака Пінтосевича та Алуніки Добровольської, скільки б вони не вартували, і де не відбувались би, а ось з думками Євгенія Черняка, най пробачать його прихильники, мені не по дорозі…

Завдяки почутому я, до прикладу, визначилась: хочу побувати на тренінгах Іцхака Пінтосевича та Алуніки Добровольської, скільки б вони не вартували, і де не відбувались би, а ось з думками Євгенія Черняка, най пробачать його прихильники, мені не по дорозі…

У тому, що бажання реалізовуються, головне …чітко, правильно сформувати його, переконалась сама Наталі. Їй пощастило не просто виграти “Книгу життя” відомої тренерки Світлана Керимової, а й …спрезентувати себе як бренд перед багатотисячною аудиторією. Це тоді, коли в Мегатренінгу-2020 кожна секунда на сцені – на вагу золота. “БлагоДій!” – вчить Керімова. Будь щедрою на досвід, добро, і все тобі повернеться сторицею. Воістину так!    

Цікавими були інсайти від Михайла Федоріва, Олександра Висоцького, Олега Гороховського, Едгара Камінського, Ольги Єрмілової, Олеся Тимофеєва, Лєри Бородіноі, Вікторії Тигипко. “Мінус”, що зі сцени Мегатренігу – 2020 тільки блогерка Тетяна Пренткович і наша Наталі Стефанчук говорили українською. Решта – тільки російською. На жаль. Та з іншого боку – є можливість зростати професійно та змінювати це.

Наталі переконана, що найдорожчим ресурс кожного з нас є час. Тому витрачати його слід на речі, корисні для тебе. Спілкуватись із позитивними, успішними, направду результативними людьми, котрі сподвигають рухатись і розвиватись, а не скніти й скигліти. “Подивись на п’ятьох людей, із якими ти тісно спілкуєшся нині, – пропонує. – За рік – ти будеш такою ж як вони”. Робіть висновки!

“Бути щасливою легко, – зазначає Наталі. – Треба просто навчитись любити себе, вкладати в себе, бо ти – найбільша цінність. А ще пам’яти правило “трьох ок”: ок – я, ок – ти, ок – світ!” Щось у тому є, правда?

“Та шалена енергія, яка наповнювала мене після Мегатренінгу-2020, хвилями покотилась до сердець тих, хто ставить перед собою цілі і має непереборне бажання їх досягти ВЖЕ і ЗАРАЗ, хто хоче бути почутим і впливати на історію життя, хто готовий любити не тільки своїх рідних, а тих, хто їх оточує, хто бажає ЖИТИ наповну, насолоджуватись і нести у Всесвіт добро і знання, – резюмує Наталі. – Дякую усім,  хто взяв участь у тренінгу, і нагадую, що найдієвішими для виконання своїх бажань після навчання є перші 30 днів!!!”

Нетворкінг дійсно був не просто корисним, а й змінив погляди багатьох присутніх на світ. І, коли відверто, хочеться ще. Наталі обіцяє … далі буде! Чекаємо!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.