241 views

Тернопільські дітлахи отримали різдвяні дарунки від чеських родин (фото)

У «Карітас Тернопіль» за сприяння Архієпархіального центру «Карітас Оломоуц», що в Чехії, традиційно відбулась благодійна акція «Різдвяний подарунок».

Одяг, взуття, засоби гігієни, канцелярське приладдя, іграшки та солодощі отримали 5 січня 150 діток із малозабезпечених сімей, внутрішньо-переміщених і багатодітних родин, учасники проєкту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю».

Кожен дарунок – персональний. зазначають у «Карітас Тернопіль» . Чеські родини збирали їх з любов’ю та думкою про свого підопічного,зважаючи на його вік, зріст, розміри ноги й одежі, вподобання. Презенти  дітлахам особисто вручили представники  «Карітас Оломоуц».

Ті ж благодійникам передали листи, сповнені вдячності, малюнки, листівки, створені власноруч. А гостей із Чехії вітали колядкою, виконаною чеською мовою.

Директор БФ «Карітас Тернопіль» о. Андрій Марчук із нагоди 25-ліття благодійного фонду вручив представникам Архієпархіального центру «Карітас Оломоуц» подячну грамоту та щиро подякував чеським благодійникам за їхні великі серця, сповнені добра й милосердя.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.